«Агро Весна 2018»: найцікавіше з виставки - Агролига

Нещодавно, 21-23 лютого, у Києві на території Міжнародного Виставкового Центру пройшла одна з найбільш масштабних подій аграрного сектору — «Агро Весна 2018». У межах заходу працювали три профільні виставки: «Зернові технології», «Agro Animal Show» та «Фрукти. Овочі. Логістика». Компанія «Агроліга» також прийняла участь у виставці. Про найцікавіше з побаченого далі.

За словами організаторів, виставку відвідало 20 000 аграріїв, 20 країн світу, прийняло участь понад 500 компаній, територія виставки площею в 28 000 кв.м., 35 бізнес-заходів. У рамках виставки було представлено такі розділи: посівний матеріал, посівна та ґрунтообробна техніка, засоби захисту росли, обладнання для зберігання зернових і олійних культур, технології і обладнання для круп’яної промисловості, обладнання для виробництва комбікормів, вантажно-розвантажувальна техніка, технології вирощування зернових і олійних культур, обладнання для переробки зернових і олійних культур, логістика, техніка для транспортування зернових, агроекономіка, інформаційні технології.

Також в рамках виставки було проведено ряд конференцій на актуальні теми сьогодення. Зокрема, «Українська соя: органічна та традиційна», де було проаналізовано ринок продукту, агротехнологічні моменти вирощування сої, у тому числі й органічної, а також реалізація сої на переробку; «Стійкий розвиток в агробізнесі» — британсько-українських форум, присвячений розвитку бізнесу в рослинництві та тваринництві та різниця в їх веденні; «Французький досвід та українські перспективи», де було розглянуто французький досвід кооперативів та обговорено основну проблематику керування агропідприємством в умовах змін; «Мікробний батл за урожайність в умовах засух. Зернобобові, технічні та овочеві культури» та «Сучасні тренди землекористування в Україні та їх вплив на ефективність агробізнесу» — питання законодавчого регулювання земельних відносин, ведення ринку землі, ефективність використання земельних ресурсів.
Нагадуємо, компанія «Агроліга» є виробником сільськогосподарської техніки, а також дистриб’ютором посівного матеріалу та засобів захисту рослин світових виробників. Тож тих, у кого актуальне питання закупівлі сільгосппродукції, запрошуємо до співпраці.