Україна хоче створити в Африці логістичний хаб для експорту зерна - Агролига

Україна зацікавлена ​​у збільшенні обсягів експорту сільськогосподарської продукції до країн Африки та готова збільшувати обсяги експорту сільськогосподарської продукції та розглянути можливість реалізації нових логістичних проектів у Сенегалі.

Зокрема йдеться про можливість зберігання українського зерна у так званих зернових хабах. Їх створення сприятиме прогнозованості збуту, стабілізації цін на продовольство для африканських країн та додасть впевненості у необхідних обсягах та якості зерна.

Також під час зустрічі було укладено Меморандум про взаєморозуміння між міністерствами обох країн у сфері сільського господарства.

Документ передбачає розвиток двосторонньої торгівлі сільськогосподарською продукцією, співробітництво у сфері наукових досліджень, інвестування, а також взаємовідносини державних установ та приватних організацій.

Нігерія за Сенегалом запропонувала Україні створити логістичний хаб для постійних поставок зерна та продуктів харчування.

Міністр аграрної політики та продовольства Микола Сольський зустрівся з главою МЗС Нігерії Джеффрі Оньєамою та міністром сільського господарства Мохаммадом Махмудом Абубакаром.

Переговори відбулися у рамках візиту делегації Міністерства аграрної політики та продовольства України до країн Африки.

Україна розгляне пропозицію Федеративної Республіки Нігерія побудувати логістичний хаб для постачання зерна та продовольства.