«Агроліга» стала офіційним дистриб’ютором ЗЗР «UKRAVIT»

Випробовуючи сільгосппродукцію на своїх промислових посівах, «Агроліга» обирає до пропонованого своїм клієнтам асортименту лише кращі зразки. А до тестування на промислових посівах потрапляють лише найбільш затребувані виробники посівмату та ЗЗР. Тож ключовим у нашому виборі є бажання аграріїв. Нещодавно компанія відвідала своїх постійних клієнтів аби дізнатися нинішню ситуацію з перших вуст – ваші побажання, потреби. На численні запити наших клієнтів ми вирішили внести продукцію «UKRAVIT» до асортименту. Тож у новому маркетинговому сезоні можна придбати засоби захисту рослин «UKRAVIT» у компанії «Агроліга» — офіційного дистриб’ютора.

Корпорація «UKRAVIT» український виробник хімічних засобів захисту рослин. Розпочала свою діяльність в Україні у 1999 році. Основна напрямок – власне виробництво сучасних, високоефективних пестицидів та агрохімікатів, у тому числі добрив з мікроелементами та засобів для знищення побутових шкідників. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів», яка знаходиться у місті Черкаси – найбільший виробник засобів захисту рослин в Україні, що випускає понад 130 найменувань продукції найсучасніших препаративних форм. Також варто зазначити, що продукція, представленого виробника, виробляється саме на черкаському заводі та відповідає специфіці ґрунтово-кліматичних зон України. Крім того, підприємство має власні атестовані сучасні лабораторії, які контролюють якість сировини для виробництва та готову продукцію. Вона зберігається на сучасному паспортизованому складі місткістю до 10 тонн продукції, що відповідає усім вимогам зберігання.

«UKRAVIT» виготовляє добрива з мікроелементами, гербіциди, протруйники, фунгіциди інсектициди, десиканти, регулятори росту, фуміганти, родентициди для найбільш перспективних культур: пшениця, горох, кукурудза, соя, соняшник, ріпак, льон тощо.

Наразі, у старт посівної ріпаку, в компанії «Агрлоліга» можна придбати препарати для обробки насіння та досходового захисту культури:

  • Обробка насіння протруйниками «Ультрасил Дуо», «Матадор», «Матадор Макс», «Рекорд»; добривом з мікроелементами – «Авангард Р Старт».
  • Досходова обробка гербіцидами «Гліфовіт», «Гліфовіт Екстра», «Датоніт Голд», «Командир», «Тізер».

Компанія Агроліга рекомендує високоефективний фунгіцидний протруйник насіння від широкого спектру збудників хвороб «Ультрасил Дуо». Зокрема, протруєне насіння ріпаку захищене від пліснявіння насіння, кореневої гнилі, альтернаріозу. За рахунок комбінації двох діючих речовин значно розширений спектр захисної дії препарату в порівнянні з іншими протруйниками. Оброблене препаратом насіння підвищує енергію проростання та схожості. Забезпечує високий рівень фунгіцидної активності. Завдяки рістрегулюючій дії сприяє розвитку добре розгалуженої кореневої системи.

А для досходової обробки посівів ріпаку вибір компанії зупинився на системному гербіциді суцільної дії для знищення багаторічних бур’янів, у тому числі карантинних видів. Важлива характеристика цього препарату – не має післядії на наступні культури, які знаходяться у сівозміні.

Для того, щоб отримати більш детальну інформацію по обробці посівів, вибору найбільш підходящого препарату чи комплексного захисту, телефонуйте до нашого відділу збуту засобів захисту рослин, або зверніться до свого персонального менеджера, якщо ви вже є клієнтом компанії «Агроліга».