«Агроліга» відтепер реалізує обприскувачі - Агролига

Старт нового маркетингового року для компанії «Агроліга» розпочався з впровадження нового продукту до асортименту. Тепер «Агроліга» реалізує самохідні та причіпні обприскувачі, виробником яких є ПАТ «Богуславська сільгосптехніка» — провідна українська компанія, основна спеціалізація якої виробництво техніки для внесення рідких мінеральних добрив та захисту рослин.

Обприскувачі від ПАТ «Богуславська сільгосптехніка» характерні високою якістю деталей, застосуванням прогресивних сучасних технологій та конструктивних рішень при їх виробництві, а також використанням комплектуючих від світових виробників обладнання. Зокрема, «Annovi Reverberi» — насоси для обприскувачів, «Weasler» — карданні вали для сільгосптехніки, «Lechler» — розпилювачі, «Raven» — обладнання для точного землеробства, «ARAG» — системи комп’ютерного контролю та пластикові деталі для систем розпилення.

Також варто зазначити, що у компанії представлений значний асортимент моделей обприскувачів цього виробника, тож кожне господарство зможе обрати підходящу під його умови техніку. Моделі відрізняються об’ємом бака для робочої рідини, довжиною гідравлічної штанги, продуктивністю насоса системи обприскування, типорозміром шин та іншими параметрами. Та є і те, що поєднує кожну модель. До прикладу, висока швидкість та маневреність, можливість зміни висоти розташування штанги відносно рівня землі, можливість плавно змінювати ширину колії, зручність в керуванні. Мова йде як про переміщення по робочому маршруту, так і контроль за самим процесом обприскування та підготовка робочої рідини. Комфортна робота з агрегатами забезпечується за рахунок конструкції шасі, навігатора автопілота, бортового комп’ютера, міксера різних об’ємів та інше обладнання, яке присутнє у комплектації, а також опціонально.

У самохідних обприскувачах цього виробника значно знижена вага та відмінна маневреність, яка зі значним дорожнім просвітом (1800 мм) та регульованою шириною колії дозволяє обробляти широкий спектр сільгоспкультур. Гідравлічна трансмісія гарантує плавність зміни швидкості режиму. Енергоакумулятори, які заповнені азотом, та незалежність гідропневматичних підвісок виключає проблеми з рухом агрегату навіть при виконані обробки на високій швидкості.

Отже, компанія «Агроліга» працює у напрямку представлення максимально повного спектру необхідної продукції для ефективної сільськогосподарської діяльності. Тепер ви зможете придбати у перевіреного виробника та реалізатора зернові та просапні сівалки, культиватори для міжрядного обробітку, зубові та пружинні борони, самохідні та причіпні обприскувачі, посівний матеріал та засоби захисту рослин. І головне, бути при цьому впевненим у якості кожного продукту.