Безкоштовні міндобрива для підживлення озимих культур - Агролига

Наразі у ДАР діє можливість отримати безкоштовні міндобрива для озимих культур від Програми USAID АГРО.

Це ініціатива, яка спрямована на підтримку стійкості агросектору в Україні.

Основні умови для участі в програмі такі:

  1. Аграрні виробники, які обробляють від 5 до 500 гектарів земельних ділянок, можуть подавати заявки.
  2. Для отримання міндобрив учасники повинні забезпечити доставку добрив з обласних пунктів розподілення власним транспортом або за свій рахунок.
  3. Міндобрива, які надаються, включають сульфат амонію ((NH4)2SO4) і мають вміст азоту (21%) та сірки (24%).
  4. Заявки можна подавати до 14 березня 2023 року, в розділі «Отримання від Програми USAID АГРО 1 тонни мінеральних добрив для підживлення озимих культур» на сайті Державної агентури з питань регуляторної політики та підприємництва (ДАР).
  5. Заявки можуть подавати як юридичні особи, так і фізичні особи – підприємці, включаючи сімейні фермерські господарства.
  6. Земельні ділянки аплікантів повинні розташовуватися в одній з наступних областей: Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Кіровоградська, Київська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська.
  7. Апліканти повинні бути зареєстровані на сайті ДАР (https://www.dar.gov.ua).
  8. Учасники можуть обрати один з трьох видів допомоги: мінеральні добрива для підживлення озимих культур, мінеральні добрива для основного та припосівного внесення на ярі культури або насіння соняшнику.
  9. Крім того, апліканти повинні відповідати іншим вимогам, зокрема не здійснювати господарську діяльність на окупованих територіях, територіях рф та Республіки Білорусь, і не бути об’єктом санкцій відповідно до українського законодавства.

Якщо аграрні виробники відповідають цим умовам, вони можуть подати заявку і мати можливість отримати міндобрива для підживлення своїх озимих культур в рамках цієї ініціативи.

Додаткові матеріали:

• Інструкція з реєстрації у ДАР (https://www.dar.gov.ua/cards-useful/yak-zareyestruvatysia)

• Інструкція щодо входу в кабінет та редагування інформації у ДАР (https://www.dar.gov.ua/cards…/yak-uvijty-ta-vidredaguvaty)