Франція допоможе Україні з посівним матеріалом - Агролига

Франція допоможе Україні із посівним матеріалом.
Домовленості про це було досягнуто під час зустрічі в Парижі заступника міністра аграрної політики та продовольства України Дениса Башлика з представниками міністерства економіки Франції, а також насіннєвих компаній та асоціацій.

Відбулася панель, присвячена стану українського агросектору та його нагальних потреб, у якому взяли участь представники понад 50 французьких компаній, фермери, трейдери, виробники агропродукції.

Французькій стороні було передано листа про програму надання державних гарантій уряду Франції через інвестиційний банк Bpifrance Assurance Export на експорт посівного насіння на суму орієнтовно 20-25 млн євро.

«Український агросектор, який зазнав величезних втрат через війну, потребує підтримки. Зокрема, у постачанні генераторами та насіннєвими матеріалами.
Дякуємо французькій стороні за розуміння наших потреб та надання фінансової допомоги, яка буде спрямована на закупівлю насіння», — наголосив Д. Башлик.

Він додав, що європейці вражені стійкістю та здатністю українських аграріїв працювати в умовах війни та запевнили, що й надалі готові надавати всебічну підтримку.