Французький бізнес готовий інвестувати в український агросектор - Агролига

Французький бізнес готовий інвестувати українську економіку та зацікавлений у співпраці з вітчизняними підприємствами, зокрема щодо налагодження свого виробництва.

Про це розповіла перший віце-прем’єр-міністр — міністр економіки Юлія Свириденко за результатами зустрічі з представниками Федерації роботодавців Франції «Рух підприємств Франції» у Парижі.

«Ранок розпочався із зустрічі з французьким бізнесом. З керівниками найбільших компаній країни обговорили, які інструменти ми, як уряд, можемо забезпечити, щоб французький бізнес ще до нашої перемоги заходив на український ринок і розвивав Україну.

Дуже багато учасників зустрічі вже зараз цікавляться нашими логістичними проектами, проектами в агро- та транспортній сфері», — зазначила вона.

Свириденко нагадала, що в Україні вже внесено зміни до податкового та митного законодавства, спрямованих на стимулювання провадження діяльності в рамках індустріальних парків (ІП).

 Таким чином, учасники ІП можуть ввозити нове обладнання на митну територію України без ввізного мита та податку на додану вартість.
Також звільняється від оподаткування прибуток від провадження господарської діяльності в межах ІП протягом 10 років поспіль.